Odpovězte prosím na 5 otázek o svém jméně.   Vaše jméno:

Rose Toy

Je vaše jméno Rose Toy? Prosím odpovězte 5 otázek o vášem jméně pro vylepšení tohoto profilu.

Význam:
Pohlaví:Muž
Původ:
Podobně znějící chlapecká:Rusty, Rashid, Rasheed, Rashad, Rachid, Risto, Rust, Rajat
Podobně znějící dívčí:Roswitha, Rosita, Rosette, Rosetta, Roswita, Rashida, Rusti, Raghad
Hodnocení:
1/5
Hvězdičky 1 hlasů
Snadné napsat: 5/5 Hvězdičky 1 hlasů
Snadno zapamatovatelné: 3/5 Hvězdičky 1 hlasů
Výslovnost: 2/5 Hvězdičky 1 hlasů
Anglická výslovnost: 5/5 Hvězdičky 1 hlasů
Názory cizinců: 4/5 Hvězdičky 1 hlasů
Přezdívky:Hej, Bořek, David Z Candy Life
Jména bratrů:Chybi Mi Jan Hus, Karel Iv, Nemam Bratra., Potrat, Jimin
Jména sester:Diana (46): Musela Jsem Vyhodit Paní Na Úklid. Když Jsem Zjistila ,co Dělá V Naš Ložnici Bylo Mi Z Toho ...., Bulhar A Labello, Nomark, Ketseki, Jan Hus
Facebook:

Žádná data
Kategorie:Komenty za Rose Toy


Rose Toy 2023-09-28
Diana (46): Musela jsem vyhodit paní na úklid. Když jsem zjistila ,co dělá v naš ložnici bylo mi z toho ....

První týdny jsem si užívala, že se vracím do čistého a voňavého domu. A nemohla jsem si Jarmilu vynachválit. Přišlo mi ale, že pere trošku víc věcí. Zejména prostěradla šla nějak moc na odbyt. Ale protože jsme vždy měli paní na úklid, neměla jsem o těchto věcech přehled. Tak jsem to vypustila z hlavy.

Pak ale manžel dostal tip, že jsem mu nevěrná. Prý k nám dopoledne chodí nějaký chlap. Nevěřil tomu, takže mi to rovnou řekl. "Myslíš, že Jarmila si sem někoho vodí?" zeptal se mě, když jsme večer leželi v posteli. "Doufám, že ne," řekla jsem a na chvíli se mi udělalo špatně z myšlenky, že by v naší posteli spal ještě někdo jiný.

A tak jsme si počkali na den, kdy měla Jarmila přijít. Ráno jsme normálně oba odjeli do zaměstnání, ale za hodinu jsme se vrátili. Jarmila už parkovala před domem a měla uklízet. Vešli jsme dovnitř, ale nikde nebylo slyšet vysavač a všechno bylo tak, jako když jsme ráno odcházeli.

Ložnice?" zašeptala jsem a manžel přikývl. Už na schodech jsem slyšela ženské sténání. A když jsem nakoukla otevřenými dveřmi do ložnice, spatřila jsem Jarmilu, jak se oddává hrátkám s nějakým mužem. Můj manžel si odkašlal, to on umí docela důrazně. Hned přestali. Jen na nás překvapeně koukali.

Pak už to šlo rychle. Manžel je vyhnal ven a ani jim nedal čas, aby se oblékli. Byl natolik rázný, že ho bez řečí poslechli. Když se vrátil, našel mě, jak sedím v křesle a smutně koukám na postel. Bylo mi z toho špatně. Ještě téhož dne jsme vyhodili všechno povlečení a koupili si i nové matrace. Nemohla bych si tam lehnout s pomyšlením na to, co v naší ložnici prováděla Jarmila...

Uložit zprávu
Chcete přidat komentář? Napište své jméno a klikněte na "další":

Vaše jméno:

Je vaše jméno Rose Toy? Hlasujte o svém jméně


Je vaše jméno Rose Toy? Hlasujte o svém jméně